0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار حکم ۴ برگ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  International Clubs UEFA Champions League, Knockout stage
FC Barcelona
-
-
SSC Napoli
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
FC Bayern Munich
-
-
Chelsea FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Japan J.League
Kawasaki Frontale
۲
۰
Oita Trinita
Finished
۱۴:۳۰
Gamba Osaka
۲
۱
Yokohama FC
Finished
۱۴:۳۰
Kashima Antlers
۲
۰
Sagan Tosu
Finished
۱۴:۰۰
Vissel Kobe
۱
۲
Vegalta Sendai
Finished
۱۴:۳۰
Shimizu S-Pulse
۳
۱
Consadole Sapporo
Finished
۱۳:۳۰
Nagoya Grampus
۶
۲
Urawa Red Diamonds
Finished
۱۳:۳۰
Yokohama F Marinos
۱
۱
Kashiwa Reysol
Finished
۱۴:۳۰
  Korea Republic K-League 1
Ulsan Hyundai FC
۰
۰
Suwon Bluewings
Finished
۱۴:۳۰
Pohang Steelers
۱
۱
Gwangju FC
Finished
۱۴:۳۰
Daegu FC
۰
۲
Jeonbuk Hyundai Motors
Finished
۱۵:۳۰
  Qatar Stars League
Al-Sadd
۱
۰
AL Duhail SC
Finished
۲۰:۱۵
Umm-Salal
۱
۱
Al-Ahli Doha
Finished
۱۸:۰۰
  Belgium First Division A
Royal Antwerp FC
-
-
Royal Excel Mouscron
inprogress
۲۱:۳۰
Standard Liege
-
-
Cercle Brugge
inprogress
۲۱:۳۰
Club Brugge
۰
۱
Royal Charleroi SC
Finished
۱۹:۰۰
KV Oostende
-
-
KRC Genk
Cancelled
۲۱:۳۰
  Russia Premier League
FK Khimki
۰
۲
CSKA Moscow
Finished
۱۷:۳۰
FK Tambov
۰
۱
FK Rostov
Finished
۲۰:۰۰
  Australia A-League
Perth Glory FC
۰
۴
Melbourne Victory FC
Finished
۱۱:۳۰
  Sweden Superettan
Halmstads BK
۰
۰
Gais
Finished
۲۰:۰۰
Degerfors IF
۵
۰
AFC Eskilstuna
Finished
۱۵:۳۰
Dalkurd FF
۲
۲
Norrby IF
Finished
۲۰:۰۰
Jonkopings Sodra IF
۱
۰
Umea FC
Finished
۲۰:۰۰
  Norway Eliteserien
Valerenga IF
-
-
Bodo/Glimt
Finished
۲۰:۳۰
  International Clubs Eredivisie Comeback Tournament
Ajax Amsterdam
-
-
RKC Waalwijk
inprogress
۲۱:۱۵
  Bulgaria First Professional League
Pofc Botev Vratsa
-
-
PFC Ludogorets 1945 Razgrad
inprogress
۲۱:۳۰
PFC Montana 1921
۳
۳
FC Arda Kardzhali
Finished
۱۹:۱۵
  Italy Serie B, Promotion Playoffs
AC Chievo Verona
-
-
Spezia Calcio
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Paraguay Primera Division, Apertura
Guairena FC
۰
۰
Nacional Asuncion
Finished
۰۰:۳۰
Sportivo Luqueno
۰
۱
Cerro Porteno
Finished
۰۳:۰۰
  Bosnia & Herzegovina Premijer Liga
FK Mladost Doboj Kakanj
۲
۲
FK Sarajevo
Finished
۱۹:۳۰
FK Tuzla City
-
-
FK Krupa
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
FK Velez Mostar
-
-
HSK Zrinjski Mostar
inprogress
۲۱:۳۰
FK Olimpic Sarajevo
۱
۲
NK Siroki Brijeg
Finished
۲۰:۰۰
  Latvia Virsliga
FK Rigas Futbola Skola
-
-
FK Liepaja
inprogress
۲۱:۳۰
FK Ventspils
۱
۱
FK Spartaks Jurmala
Finished
۱۹:۳۰
  Brazil Brasileiro Serie B
Cuiaba EC MT
۰
۰
Gremio Esportivo Brasil RS
Finished
۰۲:۴۵
AD Confianca SE
۲
۲
Parana Clube PR
Finished
۰۵:۰۰
EC Juventude RS
۲
۱
CR Brasil AL
Finished
۱۸:۳۰
Operario Ferroviario EC PR
-
-
Figueirense FC SC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Mexico Liga MX, Apertura
Necaxa
۱
۱
CF America
Finished
۰۵:۰۰
Mazatlan FC
۲
۱
Deportivo Toluca FC
Finished
۰۷:۰۰
  Estonia Premium Liiga
Viljandi JK Tulevik
۰
۲
Tallinna JK Legion
Finished
۱۷:۳۰
  North Macedonia 1. MFL
FK Vardar Skopje
۰
۱
FK Borec
Finished
۲۰:۰۰
  Ireland First Division
Longford Town
-
-
Athlone Town
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Cobh Ramblers
-
-
Galway United FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Ireland Premier Division
Waterford FC
۰
۰
Cork City FC
Finished
۱۷:۳۰
Sligo Rovers
-
-
Shelbourne FC
Finished
۲۰:۳۰
  Japan J.League 2
Jubilo Iwata
۲
۱
Matsumoto Yamaga FC
Finished
۱۴:۳۰
Tokyo Verdy
۰
۱
FC Ryukyu
Finished
۱۳:۳۰
Zweigen Kanazawa
۴
۳
Ehime FC
Finished
۱۴:۳۰
Avispa Fukuoka
۲
۲
Ventforet Kofu
Finished
۱۴:۳۰
Montedio Yamagata
۳
۴
Kyoto Sanga FC
Finished
۱۴:۳۰
Fagiano Okayama
۳
۱
Mito Hollyhock
Finished
۱۴:۳۰
Niigata Albirex
۱
۱
Omiya Ardija
Finished
۱۳:۳۰
Tokushima Vortis
۳
۱
V-Varen Nagasaki
Finished
۱۴:۳۰
Renofa Yamaguchi
۰
۱
Tochigi SC
Finished
۱۴:۳۰
  Peru Primera Division, Apertura
Academia Cantolao
۰
۰
Universitario De Deportes
Finished
۰۳:۳۰
FC Carlos Stein
-
-
Cusco FC
Cancelled
۲۰:۳۰
CD Usmp
-
-
Deportivo Municipal
بازی شروع نشده است
۲۲:۴۵
  USA USL, Championship
Miami FC
۰
۳
Tampa Bay Rowdies
Finished
۰۳:۳۰
Orange County SC
-
-
Los Angeles Galaxy II
بازی شروع نشده است
۰۶:۳۰
  Slovakia Superliga
FC Nitra
۰
۵
SK Slovan Bratislava
Finished
۲۰:۳۰
FK Senica
-
-
MSK Zilina
inprogress
۲۱:۳۰
MFK Ruzomberok
-
-
AS Trencin
inprogress
۲۱:۳۰
MFK Zemplin Michalovce
-
-
FC Spartak Trnava
inprogress
۲۱:۳۰
FC Vion Zlate Moravce - Vrable
-
-
FK Pohronie Ziar Nad Hronom Dolna Zdana
inprogress
۲۱:۳۰
  Australia U20 Western Australian Premier League
Perth Glory FC
۱
۳
Cockburn City SC
Finished
۰۹:۳۰
  Russia Football National League
FC Spartak-2 Moscow
۱
۱
Torpedo Moscow
Finished
۱۶:۳۰
Tekstilshchik Ivanovo
۱
۰
FC Ska-Khabarovsk
Finished
۱۸:۳۰
FC Yenisey Krasnoyarsk
۱
۰
Dinamo Bryansk
Finished
۱۳:۳۰
FC Chertanovo Moscow
۲
۰
FC Tom Tomsk
Finished
۱۸:۰۰
Veles Moscow
۳
۱
FC Krylia Sovetov Samara
Finished
۱۸:۳۰
FC Orenburg
۱
۰
FC Neftekhimik Nizhnekamsk
Finished
۱۷:۳۰
FC Nizhny Novgorod
۲
۰
FC Irtysh Omsk
Finished
۱۷:۳۰
FC Krasnodar-2
۳
۱
FC Fakel Voronezh
Finished
۱۹:۳۰
Chayka Peschanokopskoye
-
-
FC Alania Vladikavkaz
Finished
۲۰:۳۰
FC Baltika Kaliningrad
-
-
FC Volgar Astrakhan
inprogress
۲۱:۳۰
FK Akron Tolyatti
۲
۱
FC Shinnik Yaroslavl
Finished
۱۶:۳۰
  Latvia 1.Division
SK Super Nova
-
-
Grobinas SC
Finished
۲۰:۳۰
  Morocco Botola
RCA Raja Casablanca Athletic
-
-
OCS Olympique De Safi
inprogress
۲۱:۳۰
  Tunisia Ligue 1
US Ben Guerdene
-
-
Esperance Sportive De Tunis
inprogress
۲۰:۳۰
CS Chebba
-
-
US Monastir
inprogress
۲۰:۳۰
Stade Tunisien
-
-
JS Kairouanaise
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Club S Hammam-Lif
-
-
AS Soliman
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Simulated Reality League UEFA Champions League SRL
FC Bayern Munich Srl
۲
۱
Chelsea FC Srl
Finished
۱۹:۳۰
FC Barcelona Srl
۲
۲
SSC Napoli Srl
Finished
۱۹:۳۰
  International Clubs Club Friendly Games
1. FSV Mainz 05 II
-
-
FC Progres Niederkorn
Finished
۱۶:۳۰
Kustosija
۴
۱
Mladost Zdralovi
Finished
۱۲:۳۰
SpVg Schonnebeck 1910
-
-
VfB Homberg
Finished
۱۷:۳۰
FC Salzburg
۴
۱
OGC Nice
Finished
۱۸:۳۰
TSG 1899 Hoffenheim II
۲
۰
FK 03 Pirmasens
Finished
۱۴:۳۰
LKS Lodz
-
-
Korona Kielce
Finished
۱۷:۳۰
FK Mlada Boleslav
۲
۲
FC Slovan Liberec
Finished
۱۳:۳۰
SpVgg Bayreuth
-
-
FC Augsburg II
Finished
۱۶:۳۰
Tus Viktoria Buchholz
-
-
SC Duesseldorf West
Finished
۱۸:۳۰
FK Dukla Prague
۰
۱
FK Usti nad Labem
Finished
۱۵:۳۰
NK Maribor
-
-
1. FC Slovacko
Finished
۲۰:۰۰
NK Bjelovar
-
-
NK Vrbovec
Finished
۲۰:۳۰
Tj Jiskra Usti Nad Orlici
-
-
FK Caslav
بازی شروع نشده است
۱۲:۳۰
1. FC Wulfrath
-
-
Hsv Langenfeld 1959
بازی شروع نشده است
۱۳:۳۰
KS Hutnik Krakow SSA
۰
۲
Resovia Rzeszow
Finished
۱۳:۳۰
SK Dynamo Ceske Budejovice
۴
۰
FC Mas Taborsko
Finished
۱۳:۳۰
ltijd Sterker Worden Hendrik-Ido-Ambacht
۳
۲
Sparta Rotterdam
Finished
۱۳:۳۰
Pogon Siedlce
۴
۱
LKP Motor Lublin
Finished
۱۳:۳۰
FC Vysocina Jihlava
۱
۲
FC Zbrojovka Brno
Finished
۱۳:۳۰
VfB Stuttgart
۶
۱
SV Sandhausen
Finished
۱۳:۳۰
FC Lisse
۳
۷
Rijnsburgse Boys
Finished
۱۴:۰۰
Hannover 96
۵
۲
HSC Hannover
Finished
۱۴:۳۰
Turu Dusseldorf
۳
۱
SW Dusseldorf
Finished
۱۵:۳۰
Podbeskidzie Bielsko-Biała
-
-
Wisla Krakow
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
Stal Mielec
-
-
Korona Kielce
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
SV 07 Elversberg
-
-
FV Diefflen
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Bohemians Prague 1905
-
-
FK Viktoria Zizkov
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Hoek
-
-
KRC Gent
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
Willem II Tilburg
-
-
VV IJsselmeervogels
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
TUS Haltern
-
-
SPVG Hagen
بازی شروع نشده است
۱۸:۰۰
VFB Wissen
-
-
Bonner SC
بازی شروع نشده است
۱۸:۰۰
MTK Budapest FC
-
-
Ujpest FC
Finished
۱۹:۳۰
FK Pardubice
-
-
SK Sigma Olomouc
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Stal Mielec
-
-
LKS Lodz
inprogress
۱۹:۳۰
Panathlitikos Omililos Atsaleniou
-
-
Krousonos
Finished
۱۹:۳۰
FK Kit-Go Pehcevo
-
-
Fk Kadino
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Almere City FC
-
-
ADO Den Haag
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
SK Slavia Prague
۳
۱
Fehervar FC
Finished
۲۰:۱۵
RUS Rebecquoise
-
-
Rcs Nivellois
inprogress
۲۲:۰۰
NK Varazdin
-
-
NK Slaven
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Sweden Damallsvenskan, Women
Djurgardens IF Dff
۰
۱
KIF Orebro Dff
Finished
۱۷:۳۰
Eskilstuna United
۳
۰
Vaxjo Dff
Finished
۱۷:۳۰
Linkopings FC
۰
۳
Kristianstads Dff
Finished
۱۹:۳۰
Pitea IF Dff
۱
۵
Goteborg FC
Finished
۱۶:۳۰
Umea IK
۳
۰
Vittsjo Gik
Finished
۱۶:۳۰
  Norway 2nd Division, Group 1
Skeid Fotball
۲
۰
Eidsvold TF
Finished
۱۶:۳۰
Fredrikstad FK
۳
۲
Kjelsas
Finished
۱۸:۳۰
IF Floeya
۰
۶
Kvik Halden FK
Finished
۱۶:۳۰
Floro
۱
۲
Alta IF
Finished
۱۷:۳۰
Senja
۱
۰
Hodd IL
Finished
۱۸:۳۰
  Australia NSW Premier League 2
C. Coast Mariners
۳
۲
Northern Tigers
Finished
۰۹:۳۰
Bonnyrigg W. E.
۲
۰
St George City FA
Finished
۱۲:۳۰
NSW Spirit
۳
۱
SD Raiders FC
Finished
۱۳:۳۰
  Korea Republic K-League 2
Ansan Greeners FC
۰
۱
FC Anyang
Finished
۱۴:۳۰
Daejeon Citizen FC
۲
۳
Gyeongnam FC
Finished
۱۴:۳۰
  Czech Republic Krajsky prebor
FK Mohelnice
۳
۱
Medlov
Finished
۱۳:۰۰
SK Krumvir
-
-
FC Boskovice
Finished
۱۹:۳۰
MFK Chrudim B
-
-
Pardubicky
بازی شروع نشده است
۱۲:۴۵
  Mongolia Premier League
Ulaanbaatar City
۱
۱
Fc Ulaanbaatar
Finished
۱۵:۳۰
Khangarid
-
-
Deren
بازی شروع نشده است
۰۹:۳۰
Gepro Fc
-
-
Anduud City
inprogress
۱۲:۳۰
  Scotland Premiership
Hamilton Academical FC
۰
۱
Ross County
Finished
۱۸:۳۰
Livingston FC
۱
۴
Hibernian FC
Finished
۱۸:۳۰
ST Johnstone FC
-
-
Aberdeen FC
بازی شروع نشده است
۱۶:۰۰
Motherwell FC
۰
۱
Dundee United
Finished
۱۸:۳۰
  International Clubs UEFA Champions League, Preliminary Round
KF Drita
-
-
Inter Club De Escaldes
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
SP Tre Fiori
۰
۲
Linfield FC
Finished
۱۷:۳۰
  Norway 2nd Division, Group 2
Levanger
۰
۰
Nardo
Finished
۱۸:۳۰
Bryne FK
۲
۱
Egersunds
Finished
۱۸:۳۰
Flekkeroy
۱
۰
Arendal
Finished
۱۸:۳۰
Fram Larvik
۰
۱
Vard Haugesund
Finished
۱۸:۳۰
  Saudi Arabia Division 1
AL Qadisiyah FC
-
-
Ohud Medina
inprogress
۲۰:۳۰
  Hungary NB II
Pecsi MFC
-
-
ETO FC Gyor
inprogress
۲۰:۴۵
  Lithuania A Lyga
FK Panevezys
۱
۱
FK Riteriai
Finished
۱۸:۳۰
  Australia U20 Queensland National Premier League
Capalaba Bulldogs
۰
۱
Moreton Bay Jets
Finished
۰۹:۱۵
  Ireland Leinster Senior League, Senior Division
Bangor Celtic FC
-
-
Booth Road Celtic
Finished
۱۸:۰۰
Ballymun United FC
-
-
Crumlin United FC
Finished
۱۸:۰۰
Tek United
-
-
Newtown Rangers AFC
Finished
۱۸:۰۰
Portlaoise AFC
-
-
Ballyfermot Utd
بازی شروع نشده است
۱۸:۰۰
  Serbia Superliga, Women
Zfk Zemun
۲
۲
ZFK Crvena Zvezda
Finished
۱۵:۰۰
  Uruguay Primera Division, Apertura
Club Atletico Rentistas
۱
۱
Liverpool Montevideo
Finished
۱۷:۱۵
Danubio FC
-
-
CA River Plate
inprogress
۲۲:۰۰
CA Cerro
۱
۰
Plaza Colonia
Finished
۱۹:۳۰
  Australia U20 NSW Premier League
MT Druitt Town Rangers FC
۱
۰
Blacktown City
Finished
۱۱:۳۰
Manly United
۴
۰
Western Sydney Wanderers Fc
Finished
۱۱:۳۰
  Bhutan Premier League
Paro Fc
۱
۲
Transport United FC
Finished
۱۳:۳۰
Paro United FC
-
-
Transport United FC
بازی شروع نشده است
۱۳:۳۰
  Serbia U19 Serbian League
Rfk Novi Sad
۰
۰
FK Napredak Krusevac
Finished
۱۵:۳۰
FK Rad Beograd
۰
۲
FK Vojvodina Novi Sad
Finished
۱۲:۳۰
FK Spartak Zdrepceva Krv
۳
۲
FC Cukaricki
Finished
۱۵:۳۰
Fk Imt
۵
۲
FK Radnicki 1923
Finished
۱۳:۳۰
Mladost Lucani
۵
۱
FK Radnicki Nis
Finished
۱۳:۳۰
  Russia Rostov Region Championship
Af-ponedelnika Vodopadny
-
-
Fk Bataiysk-2018
Finished
۱۹:۳۰
  Israel Super Cup
Hapoel Beer Sheva FC
-
-
Maccabi Tel Aviv
inprogress
۲۱:۴۵
  Finland Amateur 3 Division West Group A
Tps Ii
۰
۲
FC Aland
Finished
۱۵:۴۵
  Australia Brisbane Premier League Reserve
North Star
۰
۳
Brisbane Knights
Finished
۱۱:۳۰
Acacia Ridge
۰
۴
St George
Finished
۰۹:۳۰
  International Clubs Club Friendly Games, Women
باشگاه فوتبال لو آور
-
-
باشگاه فوتبال فلوری 91
Finished
۱۷:۳۰
SK Sturm Graz
-
-
Viktoria FC Szombathe
Finished
۱۶:۰۰
Luv Graz/Dfc Leoben
-
-
Znk Maribor
inprogress
۲۲:۰۰
  Austria Amateur Regionalliga Tirol
SVG Reichenau
۰
۰
FC Kufstein
Finished
۱۸:۳۰
FC Kitzbühel
-
-
Schwaz
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Russia Zone Moskovskaya Oblast, Group A
Prialit Reutov
-
-
FC Metallist-Korolev
Finished
۱۹:۳۰
Bogorodski Vityaz
-
-
Olimp-Skopa Moscow Region
Finished
۱۹:۳۰
FC Lubertsi
-
-
FC Peresvet-Garant
Finished
۱۹:۳۰
Saturn 2 Ramenskoe
۰
۳
FSK Dolgoprudny-2
Finished
۱۵:۳۰
FK Sergiev Posad
-
-
Vityaz Podolsk
Finished
۱۸:۳۰
Fc Znamya 2 Noginsk
-
-
Fc Losino Petrovskiy
Finished
۱۹:۳۰
FC Peresvet-Garant
-
-
Legion Ivanteyevka
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Estonia Esiliiga B
Laanemaa JK Haapsalu
-
-
Keila JK
Finished
۲۰:۳۰
JK Tabasalu
-
-
JK Tallinna Kalev U21
Finished
۲۰:۳۰
  Bahrain Premier League
Al-Najma Manama
-
-
Al-Shabbab
Finished
۲۰:۳۰
Busaiteen Club
-
-
East Riffa
inprogress
۲۰:۳۰
  South Africa FA Cup
Mamelodi Sundowns
-
-
Bidvest Wits
inprogress
۲۱:۴۵
  Estonia II Liiga Ida/Põhi
Jogeva SK Noorus 96
۳
۴
FC Tallinn
Finished
۱۳:۳۰
  Austria Amateur Kärntner Liga
ATUS Ferlach
-
-
SK Maria Saal
Finished
۱۹:۳۰
  Norway 1st Division, Women
Asane Fotball Damer
-
-
IF Floeya
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Jordan Jordan League
AL Salt
-
-
Ramtha SC
inprogress
۲۲:۰۰
  Israel League Cup, Premier, Group B
Maccabi Netanya FC
-
-
Hapoel Kfar Saba FC
inprogress
۲۱:۲۰
Maccabi Ironi Petah Tikva FC
-
-
Hapoel Hadera
inprogress
۲۱:۲۰
  Russia Republic of Tatarstan Championship
Fc Groza Kazan
-
-
Savinovo Kazan
Finished
۱۶:۳۰
  Russia Zone North-West
Khimik Koryazhma
۱
۵
Dinamo St Petersburg
Finished
۱۵:۳۰
  Simulated Reality League Russia Premier League SRL
FK Khimki Srl
۰
۰
CSKA Moscow Srl
Finished
۰۹:۳۰
FK Tambov Srl
۰
۲
FK Rostov Srl
Finished
۰۹:۳۰
  Finland U20 SM
IF Gnistan
۱
۴
FC Lahti Akatemia
Finished
۱۵:۳۰
  Russia Zone Moskovskaya Oblast, Group B
Ssh Klin
-
-
Zorkiy-2 Krasnogorsk
Finished
۱۹:۳۰
FK Phystech
-
-
FC Istra
inprogress
۱۸:۳۰
FC Balashikha
-
-
SSH Saturn Ramenskoye
inprogress
۱۳:۳۰
Pioner Ramenskoe
-
-
Fc Avangard Elektrostal
Finished
۱۹:۳۰
Fc Metallurg-2 Vidnoye
-
-
Ssh Dubna
Finished
۱۹:۳۰
  Brazil Brasileiro Serie C, Group B
EC Sao Jose RS
-
-
EC Sao Bento SP
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Ituano FC SP
-
-
Tombense FC MG
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Austria Amateur Regionalliga Salzburg
SV Wals-Grunau
-
-
FC Pinzgau Saalfelden
inprogress
۲۱:۳۰
SV Austria Salzburg
-
-
SV Grodig
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
USK Anif
-
-
SV Seekirchen
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
SV Kuchl
-
-
SAK 1914 Salzburg
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Norway Toppserien, Women
Klepp
۱
۰
Lyn
Finished
۱۶:۳۰
Sandviken
۱
۳
Rosenborg BK Kvinner
Finished
۱۷:۳۰
  Lithuania II Lyga Pietu
Fk Nevezis B
۱
۲
Vilniaus Bfa B
Finished
۱۴:۳۰
  Australia کپیتال فوتبال، لیگ برتر نایجریا، بانوان
Canberra Olympic
۳
۵
Canberra FC
Finished
۰۹:۳۰
  Simulated Reality League K-League 1 SRL
Ulsan Hyundai FC (SRL)
۱
۰
Suwon Bluewings (SRL)
Finished
۰۹:۳۰
Pohang Steelers (SRL)
۱
۲
Gwangju FC (SRL)
Finished
۰۹:۳۰
Daegu FC (SRL)
۱
۳
Jeonbuk Hyundai Motors (SRL)
Finished
۰۹:۳۰
  Belarus Vysshaya League
FC Minsk
-
-
Slavia Mozyr
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
Energetik Bgu Minsk
۱
۱
Neman Grodno
Finished
۱۷:۳۰
FC Ruh Brest
۳
۳
Torpedo Belaz Zhodino
Finished
۱۹:۳۰
BATE Borisov
-
-
FC Gorodeya
inprogress
۲۱:۳۰
  Ireland National League, Women
Peamount United
-
-
Treaty United
inprogress
۲۲:۰۰
  Israel League Cup, Premier, Group C
Bnei Yehuda Tel Aviv FC
-
-
Beitar Jerusalem
inprogress
۲۱:۴۵
  Austria Amateur Eliteliga Vorarlberg
VfB Hohenems
-
-
FC Lauterach
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
SC Austria Lustenau (A)
-
-
FC Wolfurt
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Moldova Divizia Nationala
FC Dinamo Auto
-
-
FC Codru Lozova
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Finland Ykkonen
AC Oulu
۰
۰
FC Ktp Kotka
Finished
۱۸:۳۰
  Mongolia First League
Aldariin Daichid
-
-
Khovd
بازی شروع نشده است
۰۶:۳۰
  Estonia Meistriliiga Women
Tartu JK Temmeka
۰
۴
JK Tallinna Kalev
Finished
۱۵:۳۰
  Finland Ykkonen, Women
Nurmijarven Jalkapalloseura
۲
۰
RoPS
Finished
۱۴:۳۰
  Singapore Premier League
Tanjong Pagar United
-
-
Albirex Niigata Singapore FC
Cancelled
۱۴:۰۰
Hougang United FC
-
-
Balestier Khalsa FC
Cancelled
۱۴:۰۰
  Czech Republic Divize D
Breclav
۱
۱
Fc Zbrojovka Brno B
Finished
۱۳:۰۰
  Australia Brisbane Capital League 1 Reserve
Western Spirit
-
-
The Lakes
inprogress
۰۹:۳۰
  Iceland 4 deild, Group A
Vatnaliljur
-
-
Uppsveitir
بازی شروع نشده است
۰۰:۳۰
  Iceland 4 deild, Group B
SR
-
-
Snaefell
بازی شروع نشده است
۰۰:۳۰
  Brazil Sergipano, Final Round
AO Itabaiana SE
-
-
AD Frei Paulistano SE
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید